LC Novi Marof organizira prodaju božićnog nakita

LionsHR Adminis... 16 prosinca, 2012 - 13:08

Dječji vrtić Novi Marof, LC Novi Marof i etno udruga "Greben",
organizatori su akcije u kojoj će se prodajom Božićnih ukrasa i nakita prikupiti novčana sredstva za nabavu audio-vizualnih sredstava  za rad u Dječjem vrtiću Novi Marof.

Radionice u kojima se izrađuju ukrasi i nakit već rade
"punom parom" posljednjih desetak dana. Zahvaljujemo
svim odgojiteljicama i djeci iz Dječjeg vrtića Novi Marof te članicama udruge Greben koje sudjeluju u izradi raznovrsnih  Božićnih  ukrasa .

Članovi Lions kluba Novi Marof rade na oslikavanju scene za predstavu  „BOŽIĆNI ZVONČIĆ TRAŽI SREĆU“, koju će izvesti dramska skupina „SMJEHULJICE“  iz Dječjeg vrtića Novi Marof. Scenu  je osmislila članica LIONS CLUBA Novi Marof  Zvjezdana Bukovčan u suradnji s odgojiteljicom Kristinom Vlahinja.

Sve ovo biti će održano 14.12.2012. godine (petak)
u prostorima Kulturnog centra "Ivan Rabuzin" u Novom Marofu.
Prodaja Božićnih ukrasa biti će od 17.00 sati,
a predstava početi u 18.00 sati u velikoj dvorani
Kulturnog centra.

Pozivamo djecu, roditelje, braću, bake i djedove i sve one koji s nestrpljenjem očekuju  najboljeg djedicu, da dođu i uvjere se u ljepotu izrađenih Božićnih ukrasa te da uživaju u predstavi koju su za Vas pripremile „SMJEHULJICE“ iz Dječjeg vrtića Novi Marof.

Kupnjom izrađenih ukrasa okitite svoje Božićno drvce, ukrasite Vaš dom
te nam tim činom pomognite da sakupimo čim više sredstava
za praćenje života, igre i rada naše djece i odgojitelja u Dječjem vrtiću Novi Marof.

Novi Marof, 06.12.2012. godine

Dario Poljak, predsjednik LCNM