LC Novi Marof organizira „Noć Lionsa“

LionsHR Adminis... 1 srpnja, 2014 - 12:58

LC Novi Marof organizira Noć Lionsa

LIONS CLUB NOVI MAROF

PRIJATELJIMA

Poštovani,

sa osobitim zadovoljstvom pozivamo Vas te Vašu pratnju (žensku ili mušku Vi odaberite)

pratnju na humanitarnu svečanost proslave 3. godišnjice osnivanja Lions kluba Novi Marof –

„Noć Lionsa“ koja će se održati u petak, 27.lipnja 2014. godine.

Službeni dio programa kojim se novomarofski Lionsi žele osvrnuti na proteklu godinu održat će se u velikoj dvorani Kulturnog centra “Ivan Rabuzin” s početkom u 19:00 sati, dok će se

neslužbeni dio koji podrazumijeva druženje i ples, nastaviti tijekom cijele noći pod zvijezdama na terasi Kulturnog centra.

Ove godine, kao i svake do sada, druženje Lionsa ima i humanitarni karakter, a prikupljena

sredstva namjenjena su četvorici teško bolesnih mladića:

● Mihaelu (20) iz Možđenca koji već dvije godine boluje od ulceroznog kolitisa i politisa,

● Andriji (20) iz Varaždinskih Toplica koji od rođenja boluje od celebralne paralize,

● Luki (12), učeniku 5. razreda PŠ Remetinec, koji je obolio od zloćudnog tumora na

mozgu i

● Mateu (7), učeniku 1. razreda PŠ Podevčevo, koji je u veljači obolio od alveolarnog

rabdomisarkoma vrata.

Ove teške bolesti pogađaju ne samo ove hrabre dječake, već i sve članove njihovih obitelji, koje se hrabro bore unatoč velikim financijskim izdacima. Stoga su novomarofski Lionsi odlučili pomoći te u ovim vrlo teškim vremenima svojom tradicionalnom akcijom pokušati olakšati život dječacima i njihovim obiteljima. Naime,svi će posjetitelji ovog programa kupnjom ulaznice i nagradne tombole, biti dio ove humanitarne akcije.

Cijena nagradnih tombola čiji su fond potpomogli brojni sponzori je 50,00 kuna, dok je cijena

ulaznica 100,00 kuna. Ulaznice se mogu kupiti od članova kluba ili na ulazu na dan proslave. U koliko želite rezervirati ulaznice možete to učiniti preko Darija najkasnije do 23. lipnja 2014.

Veselimo se zajedničkom druženju , a još više osmjesima onih kojima ćemo uz Vašu podršku pomoći!

kontakti:

Dario Poljak