LC Novi Marof obilježio Dan planeta zemlje

LionsHR Adminis... 25 travnja, 2013 - 22:03

Zajedničkom akcijom, sadnjom sadnica drveta hrasta, ukrasne trešnje i malih ukrasnih vrba, na vrtićkom  igralištu, djeca Dječjeg vrtića Novi Marof u suradnji s LIONS CLUBOM Novi Marof, obilježila su 22.travanj, Dan planeta Zemlja.

Prije samog početka akcije djeca odgojne skupine „Srećice“ izvele su dramatizaciju scenarija „Gdje je čarobna livada?“,  kojeg su osmislili i napisali uz pomoć svojih odgojiteljica i djece odgojne skupine „Zvjezdice“,  s ciljem razvijanja ekološke svijesti o važnosti i značaju očuvanja prirode i okoliša koji nas okružuje.

Sadnice stabala pribavio je Lions Club Novi  Marof, a riječ je o donacijama tvrtke „Parkovi“ iz Varaždina, gosp. Pelegrina i Katarine, članice LCNM.