LC Novi Marof nastavlja akciju „Mali dar za veliku stvar“

LionsHR Adminis... 8 travnja, 2014 - 22:20

Lions Club Novi Marof ove godine nastavlja sa akcijom "Mali dar za veliku stvar" u kojoj će se prikupljati hrana i namirnice za potrebita kućanstva i osobe iz Grada Novog Marofa. Akcija se organizira uz podršku Gradskog društva Crvenog križa Novi Marof i udruge mladih Mladi za Marof s kojom se akcija zajednički provodi već treću godinu zaredom.

Akcija će se održavati u petak 11. travnja u popodnevnim satima i u subotu 12. travnja prijepodne. Kutije za prikupljanje namirnica biti će postavljene u tri najveća trgovačka objekta u Novom Marofu; Kitro, Konzum i Trgonom gdje kupci nakon svoje obavljene kupnje mogu na odlasku donirati namirnice u količini po želji. Svaka donacija je vrijedna i na njoj se unaprijed zahvaljujemo.

Po završetku akcije prikupljanja namirnice se predaju Crvenom križu Novi Marof, koji će se dalje pobrinuti oko distribucije namirnica osobama i kućanstvima prema svojoj evidenciji.

Ova akcija se prigodno organizira prije Uskrsa sa ciljem da prikupljene potrepštine pomognu potrebitima i omoguće im da u blagostanju proslave najveći kršćanski blagdan. Kao što kaže krilatica Lions klubova, mi služimo, a naši projekti imaju cilj da pomognemo društvu. U tom duhu provodimo svake godine nekoliko akcija i ovisimo o svima koji se odazivaju na njih. Zahvaljujemo na podršci i molimo vas da sudjelujete u ovoj akciji, jer i najmanji doprinos je vrijedan.

Lions Club Novi Marof