LC Našice organizirao humanitarni koncert za opremanje pedijatrije bolnice u Našicama

LionsHR Adminis... 28 listopada, 2014 - 08:00

Dana 23.10.2014. u Hotelu Park Našice u organizaciji Lions klub Našice, Društvo naša djeca Našice i Hrvatska narodna knjižnica i čitaonica Našice, održan je humanitarni koncert pod nazivom "Budi mi prijatelj".
Cilj humanitarne akcije je bio prodajom karata prikupiti sredstva za pomoć pri opremanju Odjela pedijatrije Opće bolnice u Našicama.
Uz velik broj građana koji su bili oduševljeni organiziranim koncertom – sakupljeno je 7.000,00 kn za opremanje Odjela pedijatrije Opće bolnice Našice.

Na koncertu su sudjelovali: DND Našice – ritmička skupina, Anamarija mrak, Andrea Granat, TS Pet tambura, Igor Delač u Aura band.
Pokrovitelji su bili: Grad Našice, Hotel Park Našice, Papuk d.d., Osječka pivovara, Gašo d.d., HDS-ZAMP i Tisak d.o.o. Našice.
Medijski pokrovitelji su bili: Glas Slavonije, Radio Našice i TV Našice.com.
Članovi Lions kluba Našice sudjelovali su u organizaciji humanitarnog koncerta i dali značajan doprinos u realizaciji pomoći za opremanje Odjela pedijatrije.