LC Mursa - Završen Natječaj za Poster mira - poznati nagrađeni

LionsHR Adminis... 23 studenog, 2015 - 21:07

Povjerenstvo za Poster mira u sastavu:

1. doc.art. Goran Kujundžić, Odsjek za umjetnička područja Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti, Osijek
2. dr.sc. Marko Šišić, slikar, Odsjek za umjetnička područja Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti, Osijek

3. Jasminka Mesarić, voditeljica marketinga u Dječjem kazalištu Branka Mihaljevića u Osijeku, članica LC Mursa

4. izv.prof.dr.sc. Vesnica Mlinarević, predsjednica LC Mursa
5. izv.prof.dr.sc. Irella Bogut, predsjenica Povjerenstva za Poster mira, LC Mursa
nije imalo lagan zadatak. Od pristiglih 173 učenička rada iz više desetaka osnovnih škola i obrazovnih centara, iz brojnih gradova i sela diljem Republike Hrvatske trebalo je odabrati četiri najbolja.

Nagrađeni učenici, mentori i škole na natječaju Poster mira 2015./16.: Podijelimo mir su:
1. Marijan Bolić, 6.a, OŠ Braće Radić, Posedarje, mentorica Nada Peraić
2. Ana Zubić, 7.a, OŠ Vođinci, Vođinci, mentorica: Barbara Kruljac
3. Ana Pavlović, 8.b, OŠ August Cesarec, Ivankovo, mentorica: Svjetlana Čović
4. dijele: Sara Soldo, 8.b, OŠ Ivan Goran Kovačić, Slavonski Brod, mentorica: Snježana Bošnjak
 i Nives Asanović, 8.r, Centar za odgoj i obrazovanje Ivan Štark, Osijek, mentorica: Zorica Đuranić.

Čestitamo nagrađenima! Sve pristigle radove izložit ćemo u Arheološkom muzeju u osječkoj Tvrđi 18. studenoga. Pozivam vas na otvorenje izložbe "Poster mira: Podijelimo mir" u 19 sati! Koncert za mir osječkih Brevisica biti će u istome prostoru u 19:30.

LC Mursa i Distrikt 126 Hrvatska