LC Mursa u humanitarnoj akciji „Palčić gore!“ - za kupnju UZV aparata za nedonoščad i novorođenčad za KBC Osijek

LionsHR Adminis... 22 listopada, 2012 - 22:34

Lions club Mursa Osijek,  gotovo cjelodnevnom aktivnošću, u subotu se, 20.listopada 2012. pridružuje velikoj, nacionalnoj humanitarnoj akciji Palčić gore!  Budući da se   akcija provodi   na Svjetski dan jabuka,   dan započinje  prijepodnevnom prodajom kolača od jabuka  ispred Dječjeg kazališta u Osijeku, a nastavlja se na istoj lokaciji predstavom “Ivica i Marica” u  izvođenju osječkog dječjeg kazališta, a  s početkom u 18:00. Cijena ulaznica za predstavu  je 25,00 kuna.

Sredstva prikupljena prodajom kolača i ulaznica za predstavu namijenjena su kupnji UZV aparata sa sondama za novorođenčad i nedonoščad, Odjelu za intenzivno liječenje i njegu ugrožene novorođenčadi Klinike za pedijatriju Kliničkog bolničkog centra Osijek.

Sandra Bilonić, predsjednica LC Mursa