LC Mursa poziva na otvaranje izložbe Poster mira

LionsHR Adminis... 13 studenog, 2012 - 21:48

15.studenog 2012.g. U 10 sati na Učiteljskom fakultetu u Osijeku,ulica cara Hadrijana 10,Sveučilišni kampu otvara se Izložba 25  radova učenika osnovnih škola iz cijele Hrvatske,pristiglih na natječaj POSTER MIRA po motom Imagine peac i Maštajmo mir.

Poster mira je distriktualni projekt LIONS KLUBOVA a stalna organizacija povjerena je osječkom lions klubu "Mursa".

Povjerenstvo u sastavu: doc.art.mr.sc.Jelena Kovačević; doc.art.Goran Kujundžić,prof.dr.sc.Vesnica Mlinarević, Jasminka Mesarić-ravnateljica Dječjeg kazališta Branka Mihaljevića Osijek i prof.dr.sc.Irela Bogut izabrat će ukupno četiri rada koji će biti poslani u LC International USA u daljnju konkurenciju za vrijedne novčane nagrade.

Pobjednik natječaja moći će prisustvovati Danu Lionsa u Ujedninjenim narodima u New Yorku.

Izložbu će otvoriti i o važnosti sudjelovanja djece osnovnih škola na natječaju za Poster mira govoriti Vice guverner Distrikta 126 Nada Arbanas.

Srdačno vas očekujemo!

U Osijeku,12.11.2012.

Predsjednica povjerenstva za poster mira

Irella Bogut