LC MURSA Osijek: „Poster mira“ za Lions godinu 2019./2020.

LionsHR Adminis... 20 studenog, 2019 - 19:09

Dragi lions prijatelji,

Osobita nam je čast i ove godine biti dio Međunarodnog natječaja za Poster mira koji se održava posljednjih 32 godine širom svijeta.  Stoga Vas članice LC MURSA iz Osijeka ljubazno

P O Z I V A J U

na otvorenje distriktualne akcije POSTER MIRA  2019./2020. na temu “Put mira” koja će se održati 15. studenog 2019.g. (petak) sa početkom u 19:00 sati u Galeriji Waldinger, Tvrđa u Osijeku. Povjerenstvo za natječaj Poster mira izabrati će najbolje radove, te će ukupno biti dodijeljeno 4 nagrade.

U programu otvorenja izložbe predviđen je slijedeći program:

Tena Bogut, učenica III. gimnazije iz Osijeka, pjesma Marijana Matijević „San“ i R.Rodgers/O.Hammerstein,Song iz mjuzikla Moje pjesme,moji snovi "The Sound of Music“

Mia Bušić, učenica 6a. razreda OŠ Vladimir Nazor Čepin, područna škola škola Briješće,

skladba Dubravko Šimek: „Ruža crvena“

Dječiji zbor HPD LIPA „Mala Lipa“ Dirigentica: Marijana Matijević, Korepetitor: Ivan Gregurić

B.Mihaljević: „Moj Osijek"

R.Rodgers/O.Hammerstein: "Edelweis"