LC Mihael Donji Miholjac u posjeti Obiteljskom domu "Zlatne godine"

LionsHR Adminis... 10 studenog, 2014 - 11:55

Članovi LC Mihael posjetili su dom za starije i nemoćne osobe, Obiteljski dom "Zlatne godine" u Krčeniku i stavili osmijeh na lice 20ak štićenika. No u posjet Lionsi nisu išli sami već su poveli i optičarku koja je štićenicima provjerila vid. Uz opće oduševljenje što im je došao netko novi sa košarom punom voća i domaćih kiflica, sreći nije bilo kraja kada su neki nakon dugo vremena ponovno ugledali sliku na TV ekranu… Onima koji trebaju, donirale su se nove naočale, a ostalima, koji već imaju, naočale će se popraviti ili zamijeniti novima.

Proveli smo zaista ugodno poslijepodne slušajući svakidašnje dogodovštine ove simpatične zajednice i kući otišli ispunjeni srećom i ispraćeni mahanjem i osmjesima uz obećanje da se ponovno vidimo.