LC Mihael Donji Miholjac- Kad se male ruke slože

LionsHR Adminis... 28 prosinca, 2015 - 13:57

Članice Lions cluba Mihael Donji Miholjac su sa volonterima i u suradnji sa O.Š. A. Harambašić, sada već tradicionalno održali akciju „Kad se male ruke slože˝.  22. i 23. prosinca su se na Božićnom sajmu u središtu grada Donjeg Miholjca prodavali različiti božićni ukrasi. Sav prikupljeni  novac potrošen je za kupnju prehrambenih proizvoda, sredstava za osobnu higijenu, te slatkiša za djecu  potrebitih obitelji na donjomiholjačkom području. Ukupno smo obradovali trinaestoro djece iz pet potrebitih obitelji. Nevezano za ovu akciju, iskoristila bih priliku za reći da smo i zajedno sa volonterima i zahvaljujući dobrim ljudima, jednoj obitelji napunili zamrzivač svježim mesom, a još jednoj obitelji osigurali ogrijevno drvo za cijelu zimu.  Osmjesi i suze radosnice na licima ovih obitelji ispunili su naša srca.