LC Marul Split - humanitarna akcija, kazališna predstava i koncert

LionsHR Adminis... 28 ožujka, 2013 - 20:36

U organizaciji Lions kluba Marul, u časničkom domu u Lori u četvrtak, 04.04.2013., s početkom u 20 sati, održat će se kazališna predstava „Svečana večera u pogrebnom poduzeću“ na tekst Ive Brešana u izvedbi amaterskog kazališta Bracera Supetar i koncert klape Cambi (Split).

Prihod od ulaznica namijenjen je kupnji „Brain Monitor“ aparata za Splitsko rodilište, Odjel za neonatologiju Klinike za ženske bolesti i porode splitskog KBC-a. Radi se o aparatu koji se koristi za utvrđivanje moždane aktivnosti nedonoščadi, a potrebno je prikupiti 250 tisuća kuna. U akciju su uključeni svi lions klubovi u Regiji Jug, a svaki od njih će napraviti po jednu humanitarnu akciju za prikupljanje sredstava.

Ulaznice se po cijeni od 50 Kn mogu kupiti u caffe baru Žbirac i na blagajni pola sata prije predstave.