LC Marof poziva na humanitarni koncert

LionsHR Adminis... 21 rujna, 2015 - 21:27

Lions klub Novi Marof u subotu 19. rujna s početkom u 19:00 sati poziva na koncert  talijanskog mandolinskog ansambla Maura Squillantea. Ansambl koji ulazi u sam vrh današnje svjetske glazbene barokne scene u sklopu programa 45. Varaždinskih baroknih večeri gostuje u kasnobaroknom dvorcu Erdödy (glavna zgrada bolnice) u Novom Marofu. Ovo je prvi puta da Novi Marof ugošćuje Varaždinske barokne večeri što daje ovom događaju osim kulturnog i veliki povijesni značaj.

Ansambl koji će se predstaviti novomarofskoj publici čine mandolina, harfa i sopran, a nastupiti će s francuskim programom „Il finto Pariggino“.

Koncert je humanitarnog karaktera, tako da je cjelokupan prihod od prodanih ulaznica namjenjen novomarofskoj Udruzi za palijativnu pomoć "Srce". Ulaznice za koncert mogu se nabaviti kod članova Lions kluba Novi Marof po cijeni od 100,00kn.

Događaj se odvija pod generalnim pokroviteljstvom Grada Novog Marofa te novomarofske tvrtke Knauf Insulation.

Unaprijed se zahvaljujemo na podršci Lionsima ali i u ime udruge „Srce“ koji željno čekaju našu zajedničku pomoć.

S poštovanjem,

Lions klub Novi Marof

Za više informacija obratite se na:

Dražen Purgar

predsjednik kluba