LC Marjan poslao televizore za poplavljena područja Slavonije

LionsHR Adminis... 19 lipnja, 2014 - 22:40

Lions klub Marjan iz Splita zajedno sa cijelom Hrvatskom nastavlja pomagati poplavljena područja Slavonije. Donirani su televizori, koji nisu novi, ali mogu biti privremeno rješenje za obitelji kojima je imovina uništena poplavom u Slavoniji.

U organizaciji Vanje Šandrović-Mucalo i Matije Kuzmanić, članice LC Marjan su uz konzultiranje gospođe Nataše Pejčić Šušković, tajnice iz Ministarstva socijalne politike i mladih, poslale kombi s 10 televizora za poplavljena područja Slavonije. Televizori nisu novi, pa je LC Marjan donirao i potrebne receivere i daljinske upravljače.

Lions klub Marjan je 4 televizora s potrebnim receiverima donirao Udruzi Lastavice iz Splita, koja je namijenjena osobama s intelektualnim teškoćama i djeci i mladeži bez adekvatne roditeljske skrbi koji koriste uslugu organiziranog stanovanja, te djeci i osobama s teškoćama iz obitelji koji koriste neku od socijalnih usluga.

Uz edukativne i informativne sadržaje moguće je pratiti i bodriti našu nogometnu reprezentaciju u Brazilu.