LC Marjan pomaže poplavljena područja Slavonije i zna se i družiti na zajedničkom izletu

LionsHR Adminis... 7 lipnja, 2014 - 12:09

Lions club Marjan iz Splita zajedno sa cijelom Hrvatskom pomaže poplavljena područja Slavonije. Klub je u tu svrhu uplatio 5.000,00 kn za SAVEZ UDRUGA LIONS KLUBOVA HRVATSKE - LIONS DISTRIKT 126 HRVATSKA.

Prema uputi gospođe Nataše Pejčić Šušković, tajnice iz Ministarstva socijalne politike i mladih, a u organizaciji Matije Kuzmanić, članice LC Marjan poslale su kombi s potrebnim stvarima (sredstva za čišćenja, higijenske potrepštine, posteljina, prekrivači i sl.) u Otok slavonski kod Vinkovaca. Vrijednost poslane pomoći procjenjuje se na 15.000,00 kn.

Pored velikog broja akcija imamo vremena i za druženje

Lions club Marjan iz Splita pod lionističkim sloganom „Služimo“ poduzeo je mnoge akcije u cilju pomaganja potrebitima. U prijateljskom ozračju organiziran je team building i druženje na putovanju u Budvu i Cetinje.

Članice kluba su 17.-18. svibnja 2014. uživale u prirodnim ljepotama i povijesnim znamenitostima Crne Gore uz promicanje lionizma.