LC Marjan organizirao Božićni koncert u HNK Split

LionsHR Adminis... 20 siječnja, 2015 - 15:54

Lions klub Marjan je 22.12.2014. u Foyer-u HNK organizirao domjenak na kojem su se dodjelili prigodni pokloni i uputile želje za nadolazeće blagdane uz prisutnost splitskih Lions članova.

Lions klub Marjan ovu godinu pod motom „Prijateljstvo iznad sveg“ planira donirati aparat za tiskanje tekstila kako bi se članovi  Udruge za inkluziju „Lastavice“ što lakše uključili u svakodnevni život.

U vrijeme Božića željeli smo Lastavice posebno razveseliti ovim domjenkom te nakon toga prisustvovanjem na Božićnom koncertu.

Lions klub Marjan slijedeći  misao Melvina Jonsa „U životu ne možete postići dovoljno sve dok ne počnete činiti nešto za drugoga“ željeli smo našim Lastavicama pomoći osjetiti čari Božića.

LIONS KLUB MARJAN SPLIT

Predsjednica