LC Marjan iz Splita u prosincu održao niz aktivnosti

LionsHR Adminis... 28 prosinca, 2013 - 11:06

LC Marjan je svoju aktivnostima bogatu Lions godinu upotpunio nizom aktivnosti u prosincu koje donosimo u nastavku:
13.12.-Naše članice Antonija Uglešić, Desa Polić, Maja Cambij, Tanja Ivanišević i Snježana Bubalo su posjetile   OŠ  Braće Radić u Vrbi, Donji Muć, te uručile prigodne darove za učenike.
20. 12. Božićna večera sa članovima LC Split u hotelu Park. Uz prigodan program održana je tombola. Prihod od tombole cca 5000,00 Kn je za ovogodišnju našu humanitarnu akciju-kupnja perfuzora za "Jedinicu intenzivnog liječenja djece" KB Split.
21.12. Pomoć "Caritasu župe sv. Ante -Knin u hrani cca 7000,00 Kn, bakalaru 2000,00 Kn
(LC Split), odjeći i obući. Ovu akciju već godinama organizira naša članica Matija Kuzmanić.
26.12.U organizaciji naše članice  Ivane Vulić i sudjelovanje Snježane Pivac i Arijane Bolanča realiziran je posjet udruzi Most i donirana večera za taj dan  beskućnicima.

Vjekica - tajnica LC Marjan