LC MARJAN - HUMANITARNA PRODAJA SIRNICA

LionsHR Adminis... 2 travnja, 2015 - 13:18

LC Marjan organizirao je već tradicionalnu akciju pred Cvjetnu nedjelju, u subotu 28. ožujka, 2015. s početkom u 9 sati u Marmontovoj, ispred robne kuće “Zara”.  Bila je to prodaja sirnica, peciva, bojanih jaja i drugih simbola Uskrsa.

LC Marjan radi  pod motom „Prijateljstvo prije svega-darujmo naše Lastavice“. Ovom akcijom te prihodom od prodaje nabavit će se za Udrugu Lastavice aparat za tiskanje tekstila, koji će poslužiti u njihovoj radnoj terapiji.

Bio je veliki odaziv sponzora i naših sugrađana koji su svojim sudjelovanjem pridonijeli uspjehu naše akcije

Predsjednica Antonija Uglešić