LC Libertas u akciji za slijepe i slabovidne

LionsHR Adminis... 30 prosinca, 2013 - 23:21

Tradicionalno, Lions klub Libertas iz Dubrovnika, nastavlja u danima darivanja za Božić i Novu Godinu svoje humanitarne aktivnosti pomoći slijepim i slabovidnim osobama.

U listopadu ove godine prigodom obilježavanja Međunarodnog dana bijelog štapa, Lions klubovi Libertas i Sv. Vlaho darovali su novčana sredstva za računalo s posebnim programima za slijepe i slabovidne osobe, te pisač za našu sugrađanku Fani Antičević.

Nova humanitarna aktivnost, kojom Lions klub Libertas želi skrenuti pozornost šire javnosti na problematiku slijepih i slabovidnih osoba povezana je s imenom Nena Belana i njegovim koncertom 29. prosinca, kojom prigodom smo ispred crkve sv. Vlaha u suradnji sa TZ grada Dubrovnika prodavali prigodne suvenire po simboličnim cijenama. Prihod od prodaje suvenira donirat ćemo Hrvatskoj udruzi za školovanje pasa vodiča i mobilitet.