LC Libertas Dubrovnik - Akcija prikupljanja sanitetskih potrepština za korisnike Domus Christi

LionsHR Adminis... 30 rujna, 2020 - 14:52
DISTRICT 126 HRVATSKA
LIONS KLUB DUBROVNIK LIBERTAS

Akcija prikupljanja sanitetskih potrepština za korisnike Domus Christi
Dubrovnik, od 14.9.2020. do 01.10.2020.

Članovi lions kluba Dubrovnik Libertas u doba pandemije žele pomoći korisnicima doma za stararije i nemoćne osobe Domus Christi u Dubrovniku.
Pripremljena je akcija prikupljanja potrebnih sredstava za korisnike, i to maski za lice, rukavica za jednokratnu uporabu i sredstava za dezinficiranje ruka, sve u dogovoru sa Ravnateljicom doma, gđom. Mirjanom Vujnović.
Lionesa Ankica Čelina organizirala je četiri paketa sa svim potrepštinama i to dva od kluba Libertas a dva na dar od ljekarne Čelina.
Akcija je realizirana 01.10.2020. na veliko zadovoljstvo korisnika doma, te je odlučeno da se akcija ponovi što prije.