LC LENUCI ZAHVALIO DONATORIMA, BRATSKIM KLUBOVIMA, LIONSIMA, LIONS PRIJATLEJIMA I VRIJEDNIM ČLANOVIMA

LionsHR Adminis... 21 srpnja, 2020 - 14:47

Povodom završetka lions godine 2019/2020 predsjednica LC Lenuci, Vesna Boinović-Grubić okupila članove kluba, prijatelje Lionse, prijatelje lionse iz bratskih klubova Rogaška i Opatija, osmislila fenomenalan program "Zagorski bregi" i priredila nezaboravno druženje za sve prisutne u subotu, 4. srpnja. Uz dobra autohtona vina, dalmatinski soparnik, zagorski štrukli te muziku i pjesmu zabavili smo se u vinariji "Micek", uz stručno vodstvo posjetili dvorac Oršić, okupili u zajedničkoj molitvi u svetištu Majke Božje Bistričke te nastavili druženje na imanju Vesne Boinović-Grubić u Donjoj Stubici. Uz prisutstvo PDG Distrikta- 126, Ivice Jakića i PDG Dražena Melčića, dodjeli smo priznanja prisutnim. Ovom prilikom, zahvaljujemo našoj predsjednici i domačici Vesni Boinović-Grubić na toplom prijemu, vrsnom ručku od tri vrste peka: od paške janjetine, kozlića, teletine, domaćim vinima. Isto tako zahvaljujemo našoj članici Sanji Kalambura na kolačima i tortima kao i članici Ani Lisak na potrebnom cateringu. Zahvaljujemo našem članu, Damiru Purgar, na zabavnom bendu. Posebno zahvale našem prijatelju, gostu - iznenađenje, Ivici Zannetti, poznatom stilistu, a koji je ovim slučajem počastio osobno spravljenim koktelima i sve prisutne zadivio svojim umijećem pjevanja. Hvala svima koji su doprinjeli i uveličali ovo prekrsno druženje te POMAGALI NAŠE SLUŽENJE ; članoivma LC Lenuci, klubovima: LC Agram, LC Kaptol, LC Zagreb, LC Grič, LC Opatija, LC Rogaška i svim Lions prijateljima.

Služimo

SRCEM LIONSA