LC Lenuci u Lions vinogradu dobrote

LionsHR Adminis... 25 rujna, 2018 - 11:15

U novoj Lions godini LC Lenuci započeo je u srpnju svoje aktivnosti podrškom ICC kampa u Zadru i time doprinjeo povećanju informatičkih znanja i mobilnosti slijepih i slabovidnih mladih osoba koji su iz cijelog svijeta nazočili edukaciji u Zadru.

Pripremajući se za daljnje aktivnosti na području očuvanja vida LC Lenuci najavljuje novu akciju "100 naočala..." o čemu će lionsi naknadno biti obaviješteni.

Lions Klub Lenuci sudjelovao je 22. rujna 2018. godine u humanitarnoj i ekološkoj akciji „Lions vinograd dobrote“ Distrikta 126 Hrvatska i LC Zrinjevac u Iloku kupnjom trsa vinove loze, a uplaćena sredstva donirana su Srednjoj poljoprivrednoj školi u Iloku.

Predsjednica LC Lenuci tom je prilikom primila Darovnicu i obilježila je trs pločicom Lions kluba Lenuci.

Vođeni načelom humanosti, promicanjem ekološke svijesti i važnosti stjecanja zvanja u poljoprivredi ovom akcijom Lionsi žele pomoći obrazovanju mladih agronoma i skrenuti pozornost na važnost ostanka mladih u istočnoj Hrvatskoj.

U okviru ove akcije Lionsi su posjetili Spomen dom i Masovnu grobnicu Ovčara kako bi odali počast poginulim braniteljima i civilnim žrtvama Domovinskog rata, Muzej Vučedolske kulture kako bi dali podršku kulturnoj baštini istočne Hrvatske i Grada Vukovara, te posljednje počivalište Vladimira Hubera u Županji nedavno preminulog člana Lions kluba Novigrad.

Služimo