LC Lenuci - svečna proslava 2. obljetnice Charter night akcijom "Andjeli na onkologiji"i svečano primanje novih članova

LionsHR Adminis... 7 lipnja, 2019 - 15:16

Humanitarnom akcijom "Andjeli na onkologiji" i primanjem novih članova  LC Lenuci svečano proslavio 2. obljetnicu Chartr night.

U restoranu Balon  svečano je obilježena 2. obljetnica od osnutrka LC Lenuci kojom prigodom su primljena 4 nova člana. Donatorskom večerom prikupljena su sredstva za nabavu opreme za potrebe dječijeg odjela onkologije KBC Zagreb.

Delegacija LC Rogaška nazočila je svečanoj obljetnici kada su članovi oba kluba  još jednom potvrdili  namjeru o prestojeg bratimljenja.

Hvaqla svima lionsima i lions prijateljima koji su doprinjeli ovoj akciji i sudjelovali u svečanoj proslavi.
Svjesnost je svjetlos.