LC LENUCI organizirao donatorsko predavanje

LionsHR Adminis... 27 studenog, 2017 - 21:14

Lions club Lenuci organizirao je druženje i služenje u prekrasnom restoranu Cavallino. Prilika za okupljanje Lionsica iz zagrebačkih klubova i njihovih prijateljica bilo je predavanje člana LC Lenuci dr. Gordan Crvenkovica na temu “Novosti u poboljšanju ženskog spolnog zdravlja”.

Lionsice su također imale priliku uživati u glazbenim brojevima koje je za njih na gitari izveo Dražen Čuturić iz Sentimento benda, te maestralnoj interpretaciji Joška Ševe Nevjerne žene. Iznenađenje večeri bilo je i otkrivanje pjesničkog talenta naše Lions GST Coordinatorice Vesne Boinovic Grubic čije stihove je pročitala predsjednica LC Lenuci Renata Gubić, te je Malis Antonella a capella izvela jednu njezinu pjesmu koja je uglazbljena i uskoro će ugledati svijetlo dana.

Prikupljeno je i 2.500 kn koje će se donirati Socijalnoj samoposluzi Crvenog križa.

Hvala svima koji su podijelili s nama ovu lijepu večer.

We serve

LK Lenuci Zagreb