LC Lenuci donatorska večer „Darujmo zdrav obrok djeci Afrike“

LionsHR Adminis... 15 studenog, 2018 - 08:15

Pozivamo sve naše Lionse da se odazovu akciji LC Lenuci u utorak 13. studenog 2018. u 19 sati i dođu na donatorsku večer „Darujmo zdrav obrok djeci Afrike“. Prikupljenim sredstvima LC Lenuci kupiti će posebnu hranu Nutrixa u Hrvatskoj proizvedenu u Belupu koja omogućava neophodno dohranjivanje kroz jedan dnevni obrok. Kupljenu hranu preuzeti će  Lionsi u Tanzaniji i isporučiti misiji „KISONGO“ koja će hranu distribuirati gladnoj djeci oboljeloj od malnutricije (umiranje od gladi). Moguće je i dodatno uplatiti donaciju na žiro račun LC Lenuci. Što veći odaziv naših hrvatskih Lionsa znači više spašene djece!  Podaci za uplatu navedeni su na pozivnici.

Večera će se održati u restoranu „Skender“, Remetska ulica 165, Remete, Zagreb,  u jednom od najstarijih zagrebačkih restorana sa stogodišnjom tradicijom.

Služimo!

Irena Dubravec, predsjednica LC Lenuci