LC Korzo vas poziva na humanitarni ples pod maskama

LionsHR Adminis... 16 veljače, 2014 - 14:41

LIONS CLUB KORZO -RIJEKA

Lions godina    2013. / 2014.

Dragi gosti, dragi prijatelji  Lions klub Korzo Rijeka poziva  Vas na

HUMANITARNI PLES POD MASKAMA

AKCIJA ŽENA ZA ŽENU

Slijedeći ideju vodilju učvršćivanja razumijevanja među ljudima i humanitarne pomoći dobrovoljnim služenjem u svojoj zajednici  ,ženski Lions klub Korzo- Rijeka  organizira  humanitarnu akciju  u petak, 28.veljače 2014. u Zimskom vrtu Grand Hotela Bonavia, Rijeka  , s početkom u 20 sati.

Prihod ostvaren prodajom ulaznica , tombole te dobrovoljnim darovima  biti će usmjeren na potporu  samohranoj majci N.G. koja sama i bez prihoda skrbi o 100% invalidnom djetetu već 25 godina .Želja nam je i namjera barem malo olakšati njene  preteške dane  .

S radošću Vas pozivamo  da zajedno s nama  provedete  ugodne   trenutke uz glazbeni program,bogatu tombolu ( krstarenje Costa Cruises )osvježite se čašom pjenušca zaplešete i na na taj način  budete dijelom  naše humanitarne akcije  . Zabavljati će nas grupa Pešekani ,

U nadi da  ćete prepoznati važnost ovog projekta   i doprinijeti njegovoj realizaciji, s veseljem vas očekujemo da pomognete dobrom raspoloženju uz živu glazbu.

Prodaja i rezervacija ulaznica kod  naše rizničarkeAnči Bognolo 095/198-2562

Cijena ulaznice je 150,00 kuna ,poželjna maska