LC Korzo primio dvije nove članice

Slika korisnika Ljiljana Škugor
Ljiljana Škugor 5 listopada, 2023 - 22:19

Lions klub Korzo bogatiji je za dvije nove članice. U  2023./24. lions godini u klub su primljene Iva Mladenić Radošević i Halima Podrug, time je LK Korzo postao najbrojniji klub u Distriktu 126. Hrvatska.

Predsjednica kluba Loredana Maras najavila je humanitarnu akciju, odnosno, donacijsku izložbu crno bijelih fotografija pod nazivom "Snagom žene" što će se uskoro početi realizirati, a finale se očekuje u prosincu.

Naše članice Branka Crnković, predsjednica Zone I regije Zapad, upoznala nas je s nedavnom edukacijom predsjednika klubova i dužnosnika Distrikta 126 što je održana u Zagrebu, dok je Lidija Starčević, predsjednica regije Zapad, podsjetila  na našu "lions priču" kao primjer koji bi trebali slijediti i ostali klubovi distrikta, a riječ je o volontiranju članica kluba Korzo. Naime, već  nekoliko mjeseci, one odlaze u Dječji dom "Ivana Brlić Mažuranić" Lovran, podružnica u Rijeci, gdje su smještena djeca napuštena od svojih roditelja, s ciljem pomoći najmlađima u socijalizaciji, psiho fizičkom i motoričkom razvoju. Ta aktivnost   pokazala je sve dobre strane volonterskog rada i svakim danom članice Korza nastoje uključiti što više osoba spremnih da pomognu najmlađima.