LC Korzo potpisao ugovor o donaciji i stipendiranju sa Anamarijom Bačić

LionsHR Adminis... 15 lipnja, 2012 - 19:40
Dodjela ugovora o stipendiranju

Na jednom od  posljednjih sastanaka  u Lions godini 2011/2012, 06. Lipnja  2012. ženski  LC Korzo iz Rijeke upriličio je susret s obitelji Bačić . Posljednja akcija LC Korzo Rijeka u ovoj Lions godini  bila je usmjerena na prikupljanje sredstava  koja  će LC Korzo pretočiti u stipendiju namijenjenu mladoj i perspektivnoj djevojci  Anamariji Bačić koja pohađa Ekonomsku školu Mijo Mirković u Rijeci i nalazi se u programu  djece s posebnim potrebama obzirom na činjenicu da ima sačuvano  tek 6% vida ,  raspoznaje samo  svjetlo i tamu   . Ocijenivši da je toj mladoj djevojci koja je željna znanja potrebna pomoć i svaka podrška ,LC Korzo Rijeka    odlučio je  stipendirati  učenicu tijekom cijele školske godine 2012/2013 , mjesečnim uplatama  od po 800,00 kuna  počevši od 01.09.2012 do završetka šk godine 15.06.2012. U tom smislu roditelji Anamarije Bačić i predsjednica Jadranka Komadina Gačić potpisali su ugovor o donaciji i stipendiranju.

Lions dame i njihovi gosti proveli su ostatak večeri   u ugodnoj atmosferi  i opuštenom druženju, razmjeni iskustava i ponekom idejom za daljnje djelovanje

Služimo

Marina Seiler D'Annibale