LC Korzo organizirao humanitarni ples pod maskama - akcija „Žena za ženu“

LionsHR Adminis... 2 ožujka, 2014 - 21:01

Slijedeći ideju vodilju učvršćivanja razumijevanja među ljudima i humanitarne pomoći dobrovoljnim služenjem u svojoj zajednici  ,ženski Lions klub Korzo - Rijeka  organiziraao je   u petak, 28.veljače 2014. u Zimskom vrtu Grand Hotela Bonavia, Rijeka  , s početkom u 20 sati humanitarni ples pod maskama - akciju Žena za ženu

Uz veliki odaziv Lionsa i njihovih prijatelja LC Korzo se pobrinuo za  ugodne   trenutke uz glazbeni program za koji je bila zadužena grupa Peškani ,zabava je u potpunosti uspjela.

Prihod ostvaren prodajom ulaznica , tombole te dobrovoljnim darovima  usmjeren je za potporu  samohranoj majci N.G. koja sama i bez prihoda skrbi o 100% invalidnom djetetu već 25 godina čime ćemo barem malo olakšati njene  preteške dane  .