LC Korzo - Krasni Humski uručen Melvin Jones

Slika korisnika Ljiljana Škugor
Ljiljana Škugor 15 prosinca, 2022 - 21:34

Božićno novogodišnje druženje članice Lions kluba Korzo iskoristile su da svojoj članici Krasni Humski uruče priznanje Melvin Jones, što je najvažnije i najznačajnije priznanje u Lionsu. Krasna Humski jedna je od osnivačica našeg kluba, u njemu je od prvog dana što znači punih 15 godina koliko će klub obilježiti u veljači iduće godine. Poznata po svoj predanosti, stalnoj aktivnosti i nesebičnom davanju i darivanju naša Krasna u klub je dovela mnoge članice, žene koje svoj humanitarni rad  smatraju ne obvezom, nego sastavnim dijelom svoga življenja. Zahvaljujući Krasni Humski, kao mentorici, u naš su klub došle Lili Pirjak, Tamara Perić, Jasna Gobić, Ines Ivašić i Nađa Mađarević.

Jadrana Pende, predsjednica kluba u prošloj godini, uručila je priznanje Melvina Jonsa, te se prigodnim riječima osvrnula na lionizam i osnivača Jonsa, jer kako je rekla, nove i mlađe članice ne znaju mnogo o tome. U našem klubu Marina Seiler, Anči Bognolo, Jasna Gobić i sada Krasna Humski, nositeljice su najvišeg lions priznanja, istakla je Pende, a Humski se toplim riječima zahvalila na dobivenom priznanju.

Nakon tog svečanog dijela lionsice Korza nastavile su večer, uz dobru glazbu i prigodnu tombolu, u veselom i zabavnom raspoloženju sa željom da takvih druženja bude više i češće jer nam svima nedostaje pozitivne energije i prijateljskih druženja.