LC Kontesa Nera - Ususret životu in memoriam Helgi Vlahović Brnobić

LionsHR Adminis... 7 ožujka, 2018 - 18:50

LC Kontesa Nera - Ususret životu in memoriam Helgi Vlahović Brnobić

USUSRET ŽIVOTU, sjećanje na nezaboravnu članicu Lionsa Helgu Vlahović, humanitarno događanje u organizaciji LC Kontesa Nera, bilo je u skladu sa željama Helge. Prikupljena sredstva od 18.000,00 kn bit će donirana Specijalnoj bolnici za kronične bolesti dječje dobi Gornja Bistra za kupnju monitora za praćenje vitalnih funkcija djece. Ovu humanitarnu  priredbu oplemenili su besplatnim nastupom umjetnici prvog komornog opernog kazališta OPERA b. b. Ansambl Opere b. b. izveo je operetu Vesela udovica – Franza Lehara, tako da su svi u dvorani uživali u lepršavoj glazbi i vizualno vrlo dopadljivoj predstavi. Pod dirigentskim vodstvom Darijana Ivezića i u režiji Branke Cvitković i Dinka Bogdanića uz scenografiju Marte Crnobrnje i kostime Elvire Ulip, nazočni su uživali u predstavi divnih arija dueta i ansambla. Glavnu ulogu besprijekorno je otpjevala Lidija Horvat Dunjko i scenski partner bariton Ronald Braus. Uz organizaciju događanja  Lions Kluba Kontesa Nera, bilo je lijepo vidjeti i dvije Helgine kćeri, koje su se duboko dirnute zahvalile izvođačima na sjećanju na Helgu.

Akciju su svojom nazočnošću podržali članovi LC Zagreb, LC Zrinjevac, LC Lenuci, LC GRIČ, LC Kaptol, LC Popovača i LC Samobor.

07.03.2018.