LC Kontesa Nera „Pregršt ljubavi“

LionsHR Adminis... 28 prosinca, 2020 - 09:07

LC Kontesa Nera „Pregršt ljubavi“

U ovo grubo vrijeme, sjetile smo se i onih koji su u našem društvu "nevidljivi", a upravo je legendarni i neuništivi bivši beskućnik Mile Mrvalj iz Humanitarne udruge Fajter rekao da ljude bez doma više boli to što ljudi okreću glavu i prave se da ne vide, nego kako boli prazan želudac...potaknute njegovim riječima članice Lions Kluba kontesa Nera krenule su u realizaciju, te smo deset beskućnika iznenadile poklon paketima osobne higijene, slasticama i drugih proizvoda kako bi im poljepšale ove blagdane Božića.

Puno je njih ove godine usmjerilo svoje dobro srce onima koji tragaju za toplinom doma i od srca se nadamo, da će i država napokon osmisliti i provoditi program resocijalizacije beskućnika, i da će naše društvo otvoriti oči, pogotovo u ove dane kada većina nas uživa u toplini svoga doma...

Suradnju sa beskućnicima nastavljamo tijekom siječnja 2021.g.

Roža Milčić, tajnik

Zagreb, 24.12. 2020.