LC Kontesa Nera poziva na koncert u spomen na Helgu Vlahović

LionsHR Adminis... 3 lipnja, 2012 - 19:19
Ana  Rucner na charteru Kontese Nere

POZIVNICA

KONCERT „OSOBNOST JEDNE ŽENE“
U SPOMEN HELGI VLAHOVIĆ BRNOBIĆ

U srijedu, 30. svibnja 2012. u 20 sati u Maloj dvorani Koncertne dvorane Vatroslava Lisinskog, Trg Stjepana Radića 4, održat će se humanitarni koncert Osobnost jedne žene – u spomen  Helgi Vlahović Brnobić, na kojem će nastupiti naša proslavljena čelistica Ana Rucner s gostima- Gudački kvartet Rucner, Valentina Fijačko - sopran, Mario Rucner - viola, Marko Vojvodić- gitara.

Ulaznice po cijeni od 100,00 kn mogu se kupiti kod članica Kluba i na blagajni KD Vatroslava Lisinskog.  Prikupljena sredstva  donirati će se, u dogovoru s obitelji Helge  Vlahović-Brnobić, Petru Klasanu za potrebe studija u Beču. Petar pohađa Sveučilište za glazbu i primijenjenu umjetnost u Beču.

U privitku osvrt na sjajan solistički recital Petra Klasana „Hrvatskoj u čast“ – u bečkom kursalonu

S poštovanjem,
Predsjednica:

Metoda Lhotka, s.r.

Kontakt: Metoda Lhotka; e-mail: metoda.lhotka@lisinski.hr; Roža Milčić: tel. 2313 137; mob 098 9252 884; e.mail: rozina.milcic@gmail.com; branimir.milcic@zg.t-com.hr;