LC Kontesa Nera „Osobnost jedne žene“ spomen na Helgu Vlahović Brnobić

LionsHR Adminis... 27 svibnja, 2013 - 19:57

Spomen na jednu divnu ženu održan je u nedjelju 26. svibnja 2013 godine u Muzeju Mimara u organizaciji Ženskog Lions Kluba Kontesa Nera. Koncert su održali mladi talentirani umjetnici, koji su svojim inventivnim entuzijazmom osvijetlili puteve i staze kojima treba ići prema radosnoj budućnosti, što je svojim neumornim cijeloživotnim djelovanjem uvijek činila i Helga. Među nazočnima na dobrotvornom koncertu „Osobnost jedne žene“ bile su kćerke Renee i Karla te bliska prijateljica Biba Salata i dugogodišnje dobro poznate prijateljice i suradnice Jasminka Nikić, Željka Fattorini, Ksenija Urličić i Vesna Spinčić.

Sredstva prikupljena ovim koncertom bit će donirana mladim umjetnicima slabog socijalnog statusa.

Hvala svima koji su došli izraziti počast i spomen na Helgu.