LC Kontesa Nera organizirao niz koncerata “Dar zlatnim godinama“

LionsHR Adminis... 6 listopada, 2014 - 11:03

Ženski Lions Klub Kontesa Nera svoju Lions godinu započeo je čarolijom glazbe  od 27.09.2014 do 06.10.2014-g. obilježavanjem tjedna i dana Starijih osoba. 27.09.2014.g. stanovnici domova umirovljenika uživali su na koncertu otvorenja sezone Zagrebačke filharmonije. Nastavili smo organiziranjem humanitarnog koncerta  „Dar Zlatnim godinama“ 01.10.2014.g  koji je  Skupština UN 1990.g. proglasila Međunarodni  dan starijih osoba. Koncert je organiziran u suradnji sa HKD Napredak-Zagreb. Nezaboravnu večer su nam omogućili mladi glazbenici, nagrađeni na LGP Martin Krpan, violina, Kristian Keil, klavir, Ana Batinica, flauta, Marija Mlinar, harfa i Klasja Modrušan, sopran i članica našeg Kluba. Glazbu je svojim pjesmama produhovljeno povezivala književnica i pjesnikinja Diana Burazer. Projekt smo završile doniranjem ulaznica Koncertne direkcije Zagreb za Koncert Makedonske filharmonije koji će se održati u ponedjeljak, 06. listopada 2014 u  Koncertnoj dvorani Vatroslava Lisinskog.