LC Kontesa Nera - Održan humanitarni koncert Ljubav i život žene

LionsHR Adminis... 31 listopada, 2015 - 21:20

Ljubav i život žene

Dana 27.10.2015.g. u sofisticiranoj dvorani Muzeja Mimara održan je koncert pod veoma senzibilnim nazivom „Ljubav i život žene“ gdje su glazbeni velikani Schumann i Musorgski bili predstavljeni Olgom Šober, nacionalnom opernom prvakinjom i Oliverom Baljak prvakinjom drame, obje iz HNK Ivana pl. Zajca Rijeka uz instrumentalnu pratnju pijaniste Filipa Faka na glasoviru.

Povjerenstvo za borbu protiv mržnje i nasilja distrikta 126 i LC Kontesa Nera tim događanjem potaknuli su nazočne tom prigodom  na plemenita osjećanja i razmišljanje, što je najprimjereniji način borbe protiv svih mržnja i nasilja.

Nastojanja povjerenstva podržala je pismom Predsjednica Republike Hrvatske gđa. Kolinda Grabar Kitarović i Lions klubovi LC Zagreb, LC Zrinjevac, LC Popovača, LC Agram, LC Rijeka, LC Kaptol, LC Varaždin, LC NCLC Varaždin Millennium, članovi Leo Distrikta 126 ,gosti iz Ekvadora i bezbroj prijatelja Lionizma.

Nije bilo potrebno razgovarati o uspjehu tog događanja i umjetnika koji su realizirali plemenite ideje jer su suze na očima učesnika u dvorani muzeja Mimare nakon koncerta dovoljne da objasne sve o tom događanju.

Zagreb, 31.10.2015.g.