LC Kontesa Nera, jedno dragocjeno iskustvo

Slika korisnika Robert Sedak
Robert Sedak 9 studenog, 2023 - 11:14

U ponedjeljak, 6.11. 2023.g. održana je radionica pod nazivom "Strategije ophođenja i rada s djecom s višestrukim teškoćama" za članice Lions kluba Kontesa Nera i goste. Kroz radionicu su nas povele djelatnice Dnevnog centra za rehabilitaciju "Mali dom - Zagreb", ravnateljica Tatjana Petrović, Martina Sedlar (edukacijski rehabilitator), Lucija Dananić (fizioterapeut) i Danijela Kljajić (radni terapeut) i  "stavile nas u ulogu" djece i mladih s oštećenjem vida i dodatnim teškoćama te prikazale primjerene načine pristupa i rada s njima.
Bilo je to lijepo i dragocjeno iskustvo i osobno osvješćivanje kako je toj djeci i kako plemenit rad sa njima.
Neka nekoliko priloženih fotografija dočara sjajnu atmosferu i rijetko moguće iskustvo koje smo doživjeli na ovoj sjajnoj radionici u Napretkovom kulturnom centru.