LC Kontesa Nera 5.000,00 kn za dječji Dom Laduč.

LionsHR Adminis... 22 prosinca, 2014 - 16:18

Nakon uspješnog Božićnog koncerta održanog 09.12. 2014.g. u Muzeju Mimara, uslijedila je priredba za djecu pod nazivom „Božićna priča Orašar“. Održana je u Muzeju suvremene umjetnosti, 14.12. 2014.g. u izvedbi Zagrebačkog ansambla flauta. Prikupljena sredstva u iznosu 5.000,00 kn namijenili smo Domu za djecu Laduč.

Ovogodišnju humanitarnu aktivnost Ženski Lions Klub Kontesa Nera završio je u Laduču i darovao djecu priredbom Orašar u izvedbi razigranog Zagrebačkog ansambla flauta, a domu su donirana prikupljena sredstva od priredbe u MSU. Događanju su nazočili g. Alen Prelec, Načelnik Općine Brdovec i Jasna Ćurković Kelava, ravnateljica Doma za djecu Nazorova 49.

Slatkim paketima smo tijekom ovogodišnjeg prosinca razveselile djecu nekoliko obitelji, djecu KBC Rebro, Laduča i Centra za djecu s posebnim potrebama.

Priložene fotografije odražavaju veselje djece u Laduću.

Vaše Lionese Kontesa Nera

Zagreb, 22.12.2014.