LC Karlovac posjetile Lionese iz Kontesa Nere i Predsjednica regije Sjever Vesna Boinović-Grubić

LionsHR Adminis... 13 svibnja, 2017 - 23:44

U četvrtak 11. svibnja  su zagrebačke Lavice posjetile LC Karlovac u svrhu osnaživanja Kluba i  povezivanja Karlovca sa Zagrebom. Prigoda se ukazala nazivom jednog prolaza u Karlovcu po Krešimiru Džebi, poznatom novinaru i svestrane osobnosti koji je djelovao u Karlovcu i široj zajednici. Krešimir Džeba bio je član Lions Kluba Zagreb, a njegova supruga  LC Kontesa Nera.

Sastanak veselog tima u sastavu karlovačkih Lionsa Stanislava i Hrvoja Rožmana, Ivana Rasta, Ratka Pogačića i Željka Mažurana te gostiju Vesne Boinović-Grubić, predsjednice Regije sjever, Snježane Rucner, predsjednice LC Kontesa Nera i Rože Milčić, predsjednice povjerenstva za borbu protiv mržnje i nasilja završio je konstruktivno.

S veseljem najavljujemo nezaboravno događanje koje zajedno  pripremamo u Karlovcu 13. lipnja 2017.godine i pozivamo na šetnju po Karlovcu, posjetu akvariju, vožnju brodom po Kupi i navečer humanitarni koncert "Za svakoga po nešto Karlovcu s ljubavlju.". Akcija je humanitarna i svi zajedno želimo osnažiti Karlovački Lions Klub i pomoći Centru za pružanje usluga u zajednici"Vladimir Nazor".

Veselimo se druženju!