LC Kaptol uspješno održao svoj "Oktogon - Kuhano vino party"

LionsHR Adminis... 14 siječnja, 2014 - 21:11

Uz par fotografija (koje govore više nego 1000 riječi) želimo zahvaliti svima koji su sudjelovali u našoj humanitarnoj akciji kao i na sjajnoj atmosferi. I ove godine nam je naš dragi kuhar Zock pripremio super kuhano vino, a Matija, Sani, Ozren, Mate Janković i Siniša Švec su se za mix pultom pobrinuli da naši gosti budu raspoloženi i da ubace puno novčića u našu „škrabicu“. Još jedno posebno hvala svoj braći koja su i aktivno sudjelovala dijeleći kuhano vino i osmjesima zahvaljivali našim „ubacivačima“ u kasicu.

Tako da svima s veseljem javljamo da smo u našoj već poznatoj kutiji uspjeli skupiti 10.043 kn.

Uz nekoliko donacija bit ćemo vrlo blizu željenog iznosa od 35.000 kn koliko su predviđeni ukupni troškovi za obnovu stana za pet djevojčica i njihovu SOS mamu u SOS Dječjem selu Lekenik.

Na kraju. Hvala našem vrijednom tajniku Borisu koji je i ove godine bio alfa i omega cijele organizacije.