LC Kaptol poziva Lionse na Zrinjevac party u korist programa Čigrin let

TradicionalnO humanitarno DOGAĐANJE

LK KapTol ,Zagreb ZA ČIGRIN LET

ZRINJEVAC,subota,10.2.2017. u 11:00 sati

LK Kaptol priređuje u subotu,10.2.2017. od 11:00 do 15:00 sati prikupljanje donacija za nužno potrebnu opremu za rad sa djecom sa posebnim potrebama za program ČIGRIN LET pri Taekwondo klubu Čigra.

Prikupljenim donacijama nabavljaju se potrebna pomagala za djecu sa posebnim potrebama radi pohađanja programa ČIGRIN LET koju volonterski provodi Taekwando Klub Čigra sa svojim članovima i volonterima.

Na Zrinjevcu u subotnje prijepodne 10.2.2017. od 11:00 do 15:00 sati u ozračju fašničkog raspoloženje prolaznike i goste uveseljavat će glazba DJ – eva, inače članova LK Kaptol.

U skladu sa tradicijom članovi LK Kaptol dijele besplatne krafne, čajeve i  ''najbolje kuhano vino na svijetu“, koje po svome tajnom receptu iz godine u godinu priprema chef Zoran “Gastronomad” Šimunić.

DOBRODOŠLI na Zrinjevac krafna-kuhano vino party,

kušajte izvanredno kuhano vino i krafne,

zabavite se uz članove  LK Kaptol te

u skladu sa svojim mogućnostima sudjelujte u prikupljanju sredstava za hvale vrijedan program ČIGRIN LET.

Omogućite svojim dolaskom da osmijeh djece,kojoj je oprema od donacija namijenjena, mijenja naš svijet!

Radujemo se vašem dolasku!

LK Kaptol  Zagreb

Predsjednik

Edvin Jurin,v.r.

više o programu Čigrin let na http://www.taekwondo-cigra.hr/cigrin-let/