LC Kaptol održao postbožični tulum i skupio 14.900 kn za djecu sa dijabetesom

LionsHR Adminis... 29 prosinca, 2012 - 23:12

Jučer, u petak 28. prosinca 2012 je održan postbožićni dj party Lions kluba Kaptol iz Zagreba na kojem su se dijelili čajevi i kuhano vino spravljeno od gastronomada Zocka Šimunića, a istovremeno prikupljala sredstva za pomoć djeci oboljeloj od šećerne bolesti.
Na partyju su gostovali u ulozi dj-a i Masterchef Mate Janković i putopisac Hrvoje Šalković, te "resident" dj-i Lavovi Sani Pogorilić sa sinom Matijom i Ozren Kanceljak.
Ukratko - popilo se sve što se imalo. Preko 100 litara vina i 20 litara čajeva. U 3 sata je prodefiliralo nekoliko stotina gostiju koji su popili 500tinjak čaša kuhanih vina i još stotinjak čajeva.
A jutro poslije je stiglo i financijsko izvješće - tijekom druženja je prikupljeno 7.900 kuna čemu se pridodaje i donacija Privredne banke u visini od 7.000 kuna, pred čijom se poslovnicom sve to i zbivalo. Tako se zaista sa zadovoljstvom može reći kako se ne samo popilo dvostruko više vina nego lani nego upravo tako i skupilo dvostruko novaca koji će se uplatiti na račun Hrvatskog saveza dijabetičkih udruga. Tim  prikupljenim iznosom od 14.900 kuna će biti omogućeno djeci oboljeloj od šećerne bolesti, a slabijeg imovinskog stanja boravak u ljetnom kampu gdje će ih stručnjaci uputiti u što jednostavniji život sa svojom bolešću. Hvala svima! Vidimo se ponovo iduće godine na istom mjestu (ako ne i ranije :))

Ozren Kanceljak