LC Kaptol obilježio 20.godina postojanja i djelovanja na dobrobit potrebitih

LionsHR Adminis... 25 svibnja, 2016 - 23:13

LC Kaptol obilježio 20.godina postojanja i djelovanja na dobrobit potrebitih

U subotu 21.svibnja u restoranu Lido kao dio događanja u povodu Konvencije Lionsa Hrvatske u Zagrebu obilježena je 20.obljetnica LC Kaptol iz Zagreba. Uz prisustvovanje istaknutih dužnosnika D-126 Guvernera D-126 Dražena Melčića koji je ujedno i član LC Kaptol, te budućeg Guvernera Gorana Šarića, dužnosnika regije Sjever, predstavnika klubova iz cijele Hrvatske,LC Rogaška iz Slovenije te članova Leo distrikta iz Hrvatske i Makedonije uz ugodno druženje sa  članovima LC Kaptol njihov Predsjednik Zdenko Gulin je kratko rekapitulirao dostignuća  LC Kaptol na humanitarnom planu ali isto tako naglasio značaj druženja članova i njihovih obitelji na skijanju,jedrenju,popodnevnom čaju i sličnim aktivnostima koje su ih zbližile i sprijateljile i održale zajedno toliko godina.

Nakon aktualnog predsjednika svi prisutni predsjednici su u jednu minutu na duhovit i sažet način iznijeli najupečatljiviji dio svoje lions godine kojeg se oni najradije sjećaju. Bilo je zanimljivo slušati njihove dosjetke i anegdote  koje su popraćene pljeskom i smijehom.

Nakon tih izlaganja prišlo se pozdravnim riječima predstavnika ostalih klubova i uručivanje poklona, a za kraj je održana tzv. Američka tombola na kojoj je prikupljeno 10.000 kn koje će klub dodijeliti Klinici za dječje bolesti u Klaićevoj za centrifugu za ispitivanje urina u kojima se traže eritrociti bubrežnog porijekla kod malih bolesnika koji se bore sa malignim bolestima.

I ovom prilikom LC Kaptol i prilikom ove proslave je pokazao i dokazao da čvrsto pripada našoj Lions zajednici na dobrobit potrebitih i da će to dugo trajati.