LC Grič,LC Zrinjevac i Leo klub Zagreb primili nove članove u svoje redove

LionsHR Adminis... 28 ožujka, 2018 - 09:34
LC Grič i Leo klub Zagreb primili nove članove u svoje redove

U nazočnosti guvernera Distrikta-126, Mladena Kajganića, Gorana Šarića PDG, Lahorke Vlahek-Domac PDG, Ivice Jakića PDG i predsjednice LEO Distrikta-126 Marije Repalust, u drevnom prostoru Družbe „Braće hrvatskoga zmaja“ u Kamenitoj tri u Zagrebu prošlog utorka primljeno je pet novih članica ženskih Lions klubova Grič i Zrinjevac te osmero novih u Leo klub Zagreb. Svečanu ceremoniju prijema članica vodila je Sanja Paprenjak 1VDG i članica LC Grič, a prijem mladih u Leo klub Zagreb uz predsjednicu Leo Distrikta-126, najduža po stažu u Leo klubu Zagreb Franka Mikolić. U ime gradonačelnika Grada Zagreba svečanoj ceremoniji prisustvovala je gospođa Maja Petrić iz Gradskog ureda za kulturu.

Posebna priznanja međunarodnog predsjednika LCI i guvernera Distrikta-126 za navršenih jubilarnih petnaest i dvadeset godina služenja u Lions Clubs International organizaciji dodijeljena su članicama LC Grič Marceli Perić za dvadeset te Zdenki Batinić i Sanji Paprenjak za (prvih :-) petnaest godina služenja. Sedamdesetak nazočnih među kojima su bile i naše sestrice iz novog LC Slava Raškaj, počastio je svojim glazbenim programom izvrsni mladi zagrebački violinist Teo Devčić, ujedno natjecatelj na ovogodišnjem hrvatskom Lions Grand Prix glazbenom natjecanju.

„Anđeli humanosti“, služimo!