LC GRIČ ZA OPOŽARENA PODRUČJA KORČULE I PELJEŠCA

LionsHR Adminis... 23 studenog, 2015 - 21:09

Članice LC Grič organizirale su u petak, 20. studenog  u  Maloj dvorani KD Lisinski  kazališnu  predstavu "Pivo" teatra Gavran za sve svoje Lions prijatelje i goste, prihod koji je namijenjen  obiteljima čiji su maslinici i vinogradi stradali u požaru koji je ovo ljeto zadesio Korčulu i Pelješac.

Predsjednica LC Grič pozdravila je sve nazočne a osobito guvernera Distrikta 126. g. Dražena Melčića koji nas je u pratnji supruge počastio svojim dolaskom.

Zahvalila je svim sponzorima i sudionicima a posebnu zahvalu uputila je  teatru Gavran i dvorani Lisinski bez kojih ova akcija ne bi bila uspješna.

Zahvalu za ovu vrijednu donaciju koju su prepoznale članice LC Grič a spriječen dolasku zbog drugih obaveza, poslao je i načelnik opčine Smokvica g. Lenko Salečić rekavši: " Vaša humana gesta ostat će trajno u sjećanju svim ljudima koji su imali štetu u ovoljetnom požaru i svim žiteljima Općine Smokvica na Korčuli. Još jednom hvala svima."

Nakon koncerta druženje je nastavljeno uz prigodni domjenak. Članice LC Grič posebno je razveselila nazočnost mnogobrojne publike i  sestara iz LC Zrinjevac  koji su svojom nazočnošću poduprli realizaciju ove  humanitarne akcije.