LC Grič u akciji prodaje krafni za Društvo sa invaliditetom „Podunavlje“

LionsHR Adminis... 2 ožujka, 2014 - 19:55

Lions Club "GRIČ" realizirao je još jednu humanitarnu akciju. Zahvaljujući donatorima, gričankama, članovima drugih Lions Clubova (Simba, Kontesa Nera, Zrinjevac...), građanima Zagreba prikupljena su sredstva prodajom pokladnica za pomoć Društvu osoba s invaliditetom "PODUNAVLJE", Vukovar. Uz dobro raspoloženje, zajedništvo i puno dobre volje uspjeli smo prikupiti istom akcijom potpuno neplanirano ali hitno potrebna sredstva za jednu malu bolesnicu. Ponosna sam na članice LC "GRIČ"  i sve one koji su nam i ovom prilikom pružili podršku.  Dražen Melčić redovito dolazi i sudjeluje na našim akcijama pa tako i ovoj. Zajedništvo Lionsa pokazalo se i u ad hoc dogovoru za zajedničku akciju LC "GRIČ", LC "SIMBA", LC "ZRINJEVAC" pomoći poplavljenima.  Hvala vam svima,  "we serve" - evo to znači biti član lionsa !

Jasenka Bohaček Knežević

LC "GRIČ", predsjednica