LC Grič sudjeluje u akciji "Terry Fox Run“

LionsHR Adminis... 21 rujna, 2015 - 21:29

12. rujna se uključujemo u  „Terry Fox Run“,  tradicionalnu, 16. po redu  humanitarnu akciju u sjećanju na Terry Fox-a koji   predstavlja junački simbol nade  u borbi protiv raka, posebno kod djece.   Članice Lions kluba Grič  uključuju se u akciju i zajedno s organizatorima Kanadskim veleposlanstvom, MPG-om,  Hrvatskom ligom za borbu protiv raka  kao i ostalim suorganizatorima  i donatorima  pomažu u prikupljanju sredstava  namijenjenim za  istraživanja u borbi protiv raka. Cjelokupan iznos prikupljen u okviru ovogodišnjeg, jubilarnog izdanja akcije bit će doniran Institutu Ruđer Bošković, za znanstveni projekt koji ima za cilj istražiti najbolju kombinaciju citostatika u liječenju zloćudnih tumora.

12. rujna je humanitarna akcija prodaja majica s javnim osobama u središtu Zagreba ( Charlie) ,  a 20. rujna  u 16,00 je utrka na Jarunu. LC Grič će imati svoj štand gdje će prodavati majice.

Pozivamo sve članice i članove Lions klubova da se priključe ovoj humanitarnoj akciji i  kupnjom majice i sudjelovanjem u utrci doprinesu ovoj hvale vrijednoj humanitarnoj akciji.

Vidimo se!

Tajnica LC Grič