LC Grič održao tradicionalnu humanitarnu akciju“pokladnice“ te na služenje i druženje pozvao guvernera i ostale Lionsa

LionsHR Adminis... 11 veljače, 2016 - 21:17

LC Grič obilježio tradicionalnu  humanitarnu akciju“pokladnice“ te na služenje i druženje pozvao guvernera, LC Zrinjevac, LC Agram  i prijatelje Lionsa

Zadnji dan karnevala,  LC Grič je obilježio  svoju tradicionalnu humanitarnu akciju „pokladnice“.

Hotelom Esplanade prošetali su gusari, krinoline, princeze, kraljice, kuharice, vampiri,šišmiši …….a sve uz poznate zvuke ABBE, Michaela Jacksona. Bilo je to služenje i druženje uz fašničke krafne i čašu šampanjca.

Prihod od prodaje krafni utrošiti će se u godišnju humanitarnu akciju, kupnju sadnica vinove loze i maslina za opožarena područja Korčule i Pelješca.

Uz mnogobrojne goste, guvernera Distrikta 126 g. Dražena Melčića sa suprugom, naše sestre iz LC Zrinjevac, članice LC Agram, brojne prijatelje Lionsa poput poznatog Hoyke čija  izložba upravo prikazuje detalje opožarenih područja Pelješca večer je protekla u veselom raspoloženju.

Svoj najveći doprinos  akciji možemo zahvaliti hotelu Esplanade i njegovom direktoru koji nas je sve razveselio svojim dolaskom.

Hvala svima!