LC Grič donira knjige za korisnike Doma za starije osobe Sveta Ana, Zagreb

LionsHR Adminis... 25 studenog, 2015 - 15:14

LC Grič donira knjige za korisnike Doma za starije osobe  Sveta Ana,  Zagreb

Dana 24.11.2015. u organizaciji Lions cluba Grič održana je jedna od zajedničkih humanitarnih akcija u kojoj je članica kluba gđa Jasenka Bohaček-Knežević darovala Domu za starije osobe Sveta Ana Zagreb, Islandska 2,  dio biblioteke Bože Majića, publicista i novinara. Domu je darovano oko 300 knjiga različite tematike kao što je beletristika, putopisi, povijesne knjige, leksikoni i rječnici. Uz ravnateljicu doma i njene suradnike, donaciji  je nazočila  i  prim. dr. sc. Spomenka Tomek -Roksandić,  dr. med., voditeljica referentnog Centra za gerontologiju  Ministarstva zdravlja sa suradnicom, gospođom Maricom Lukić.

Članice LC Grič razgledale su prostorije stacionara i stanovanja te u ugodnom razgovoru s korisnicima provele ugodno poslijepodne.