LC Gea oprostio se prije godinu dana od drage članice Emily Drača koja je otišla u SAD

LionsHR Adminis... 22 siječnja, 2016 - 19:28

LC Gea oprostio se prije godinu dana od drage članice Emily Drača

LC Gea oprostio se prije godinu dana od drage članice Emily Drača koja se vratila u svoj rodni kraj ( Youngstown , Ohio ). Povod njene odluke bila je prerana smrt obožavanog supruga Branka, koji je bio toliko ponosan što je Emily članica Lionsa. Naša Emily ostavila je trag svog članstva i posljednjom gestom prije odlaska - donacijom od 1.000 kn. Prilažemo prijevod njezine poruke : "Drage Gea sestre , molim vas da primite ovaj dar kojeg dajem kao sjećanje na mog dragog supruga Branka. On je uživao u susretima s vama i bio vrlo sretan što sam uključena  u rad skupine sjajnih žena. Molim vas da ovaj dar upotrijebite za neki oblik edukacije za učenika u potrebi. Hvala, Emily "

Rečeno - učinjeno! Od siječnja 2016 nadarena osječka maturantica pohađat će individualnu nastavu njemačkoga jezika u školi stranih jezika Pučkog otvorenog učilišta Osijek uz financijsku potporu Emily i LC Gea. Hvala još jednom našoj dragoj sestri, kojoj želimo svako dobro.